Безпека в інтернеті

У Вінниці в сквері Козицького, 18 липня був проведений захід "Я за реальність" в рамках проекту "Безпека в Інтернеті", який підтримала близько 50-ти підлітків. Дане дійство було організоване за ініціативи громадської організації Вінницький міський комітет молодіжних організацій та teens-club «Універ» у рамках конкурсу соціальних проектів Вінницької міської ради.
Захід був проведений з метою формування правильної поведінки в 
Інтернеті у дітей та підлітків.

Сьогоднішня акція називається "Я за реальність" і складається з декількох частин. Перша – опитування у вигляді анкетування. Учасники отримали спеціально підготовлені анкети із запитаннями, що стосувались Інтернету та соціальних мереж, зокрема. Саме анкетування допоможе нам зрозуміти те, на скільки підлітки залежні від Інтернету і на основі отриманих даних підготувати майбутні програми для підлітків.

Наступним кроком став конкурс «Інтернет – добро чи зло». Учасники заходу були розділені на дві команди. Одна команда записувала позитивні сторони Інтернету, а інша – негативні. За кількістю та змістовністю аргументів була визначена команда – переможець. Обидві команди отримали солодкі подарунки від організаторів.
Згодом для учасників було завдання наклеїти сердечка(лайки), тобто зробити їх реальними. Відомо, що в соціальних мережах є досить популярним таке поняття як ЛАЙК.«Ми вирішили зробити лайки реальними. Було цікаво спостерігати за наклеюванням сердець (лайків), що символізували любов до реального життя», - стверджує керівник проекту Вікторія Шаргородська.
І завершальною частиною була усім відома гра "Крокодил", в якій підлітки разом з організаторами показували слова та ситуації, що пов'язані з інформаційними технологіями та безпекою в соціальних мережах.

Подальшими акціями в рамках програми мають стати зустрічі з батьками, спеціальна просвітницька робота в Інтернеті та напрацювання нових інформаційних матеріалів.

IMG_7836
IMG_7887
IMG_7695
IMG_7726
IMG_7733
IMG_7774
IMG_7827
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов