
14:03, 7 листопада 2022 р.
Вінницькі волонтери доставили на південну лінію оборони гуманітарний вантаж
Чергова поїздка на передову: волонтери з Фонду громади "Подільська громада" доставили душевне, смачне, військове та практичне. Цього разу вантаж був чималенький: що не помістилося в автівку, завантажили у причіп. Маршрут простягався уздовж південної лінії оборони, тож замовлень було багато.

Волонтерський десант Фонду громади "Подільська громада" у складі Віталія Вихристюка, Ігоря Січкаря, Сергія Луценка - відпрацював на відмінно. Волонтери виконали чимало роботи:
65 гігієнічних пакунків від польської Fundacja Biedronki доставили до Миколаєва, чотири тенти від наших партнерів з Любліна передали морським піхотинцям, три буржуйки (дві з яких – від "Подільської ластівки" – залишили в бійців під Херсоном, теплі шапки, рукавиці, шкарпетки, продукти від мережі Делікатес-маркет "Україночка", а також продукти харчування, засоби гігієни з Гуманітарного хабу "Вінниця" розподілили між військовими підрозділами (відповідно до отриманих запитів). Але знаєте, що найбільше втішило наших захисників і захисниць? Це малюнки, смаколики та вироби від учнів і учениць вінницьких шкіл. Дитячі побажання для відважних – це мотивація зі 100% результатом, - зазначили у фонді "Подільська громада".
Джерело: https://vitatv.com.ua/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
12:24
4 грудня
17:00
3 грудня
Авто під викуп для таксі у Вінниці: умови, заробіток та переваги співпраці з автопарком G Car
Новини компаній
15:00
3 грудня
ТОП новини
Оголошення
16:33, 27 листопада
8
16:51, 5 грудня
16:52, 5 грудня
10
14:11, 5 грудня
6
14:54, 27 листопада
2
Коментарі