• Головна
  • Клієнти СК «ПРОВІДНА» отримали більш ніж 371 млн гривень страхових виплат
Новини компаній
16:33, 14 листопада

Клієнти СК «ПРОВІДНА» отримали більш ніж 371 млн гривень страхових виплат

Новини компаній
Клієнти СК «ПРОВІДНА» отримали більш ніж 371 млн гривень страхових виплат, фото-1

ПРОВІДНА змогла швидко пристосуватися до нових умов роботи, тому не зупиняла діяльності та підтримує співвітчизників.

Після повномасштабного вторгнення життя кожного українця дуже змінилося. Це стосується як фізичних, так і юридичних осіб. СК «ПРОВІДНА» не стала виключенням і зіштовхнулася з багатьма новими викликами. Головний полягає в тому, що страхові премії почали надходити в мізерних об’ємах, і це спричинило серйозні перешкоди для нормальної діяльності. Така проблема була не єдиною, але попри все сьогодні ПРОВІДНА змогла організувати звичний режим роботи. Вона активно працює з клієнтами і бере безпосередню участь у підтриманні вітчизняної економіки.

Як би складно не було, але навіть під час воєнних дій в країні фахівці ПРОВІДНОЇ старанно працюють, намагаючись повністю задовольнити потреби своїх клієнтів. Процедури щодо врегулювання та відшкодування збитків були максимально спрощені. Всього, за поточним звітами сума страхових відшкодувань за 9 місяців становить понад 371 мільйон 837 тисяч гривень.

Особливості підтримки України ПРОВІДНОЮ під час воєнних дій

СК «ПРОВІДНА» повністю виконує свої зобов’язання за угодами страхування, підписаними з клієнтами. Це і ті договори, які були укладені до російського вторгнення, і ті, що було підписано з 24 лютого цього року. Українці, які вирішили довіритися ПРОВІДНІЙ, знаходяться під надійним захистом. Крім цього, компанія швидко пристосовує свої продукти до нових реалій. ЇЇ ефективна праця – суттєвий вклад в економіку країни. З отриманих прибутків компанія сплачує податки.

Що стосується виплати зарплат, тут теж все стабільно. Жодному працівнику не довелося зіштовхнутися з затримкою виплати грошей або з перерахуванням не в повному обсязі. Спеціалісти компанії сьогодні працюють в офісах та онлайн, з різних куточків світу. Всі вони мають свої завдання, за сумлінне виконання яких отримують гідне винагородження. Така стабільність зберігається навіть у цей складний для України та українців час.

Всі жителі країни, що постраждали внаслідок воєнних дій, можуть звертатися до ПРОВІДНОЇ та отримувати допомогу. Компанія активно надає інформацію про таку можливість за допомогою Фейсбуку та офіційного сайту. Скористатися нею можуть біженці, переселенці та інші особи. Крім цього, на цих ресурсах опубліковане посилання на сторінки зі збором грошей для ЗСУ, у лавах яких зараз знаходяться і працівники ПРОВІДНОЇ. Родинам бійців також надається страховий захист.

Компанія бажає активно працювати та відбудовувати Україну. Її акціонери цілком підтримують таку позицію. Вони від самого початку воєнних дій підкреслювали, що після перемоги долучаться до процесів з відновлення нашої країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...