• Вінничанки здобули перемоги на міжнародному турнірі з художньої гімнастики в Грузії
12:42, 22 листопада 2022 р.

В Грузії проходив міжнародний турнір з художньої гімнастики «New Look Cup-2022». Вихованки вінницького спортивного клубу «Elite» вдало виступили на турнірі та вибороли медалі.

Вінничанки здобули перемоги на міжнародному турнірі з художньої гімнастики в Грузії, фото-1

Про це повідомляє Асоціація спортивних журналістів Вінниччини.

На гімнастичний килим виходили представниці Грузії, США, Кувейту, Азербайджану, ОАЕ, Киргизстану, Вірменії , Ізраїлю, Казахстану, Естонії, Туреччини та інших країн.

В якості почесних гостей були присутні українська бронзова призерка Олімпійських ігор Анна Різатдінова і відома грузинська гімнастка Саломе Пажава.

Україну на турнірі вперше представляли вихованки клубу «Elite» Ева Пинько і Єлизавета Харченко. А також харків’янка, багаторазова чемпіонка області Єва Сазонова.

Українську команду супроводжувала тренер Аліса Бойко, яка через обстріли була вимушена переїхати із Харкова до Вінниці (разом зі своєю вихованкою) і нині працює в клубі «Elite».

Наші гімнастки виступили у Тбілісі дуже добре. Єва Пинько (вікова категорія 2011 р.н.) посіла в загальному заліку сьоме місце.

Інша вихованка керівниці клубу «Elite» Єлизавета Харченко (2013 р.н.) зайняла четверте місце в загальному заліку, виборола бронзову нагороду у вправі з обручем і «срібло» – у вправі без предмета.

Єва Сазонова (2012 р.н). стала четвертою в загальному заліку, а також посіла треті місця у вправах без предмету та із булавами.

«Рівень змагань у Грузії був дуже високим. Тому досягнення наших гімнасток є вагомими. Приміром, у категорії Єви Пинько за медалі змагалися 36 спортсменок із багатьох сильних гімнастичних країн», – сказала Дар’я Чернякевич, керівниця клубу «Elite».

Наші гімнастки й надалі продовжать прославляти Україну на міжнародному рівні. Днями Єлизавета Харченко виступатиме на турнірі в Кишиневі (Молдова). А Єва Пинько 26 листопада стартуватиме на чемпіонаті України з художньої гімнастики.