• Головна
  • Унікальні характеристики тепловізора
Новини компаній
15:16, 23 листопада

Унікальні характеристики тепловізора

Новини компаній

Серед різних оптичних приладів, необхідних під час полювання саме тепловізор характеризується найбільш привабливими перевагами. Можливості приладу дають змогу проводити спостереження в абсолютній темряві. При цьому відстежуються не тільки цілі, що рухаються, але й елементи навколишнього середовища, такі як листя, туман або снігопад. На сучасному ринку неважко придбати мисливський або військовий тепловізор у широкому асортименті різних форм, що дає можливість вибору моделей, які ідеально відповідають вимогам клієнта. Пропозиція заснована на продукції перевірених виробників, тому при виборі товару можна бути впевненим у його якості та ефективності.

Унікальні характеристики тепловізора, фото-1

Експлуатаційні якості товару

Через специфіку роботи кожен тепловізор є цифровим пристроєм — він отримує дані з навколишнього середовища за допомогою датчика, а потім, після їхньої інтерпретації алгоритмом, показує їх у вигляді зображення на мініатюрному екрані. Більшість тепловізійних камер мають вибір палітри кольорів, завдяки чому можна спостерігати за навколишнім середовищем у прозорій, монохромній версії — з областями тепла, відзначеними як темніші або яскравіші плями, ніж навколишнє середовище. У кольорових версіях різні температурні рівні позначаються різними відтінками.

Основні параметри, які визначатимуть характеристики тепловізора:

  • Роздільна здатність сенсора, від якого залежить деталізація зображення.
  • Теплова чутливість, яка відповідає за контрастність областей із різною температурою.
  • Розмір об'єктива, від якого зазвичай залежить дальність виявлення.

Найбільш поширеним типом тепловізійних камер є монокуляри. Прилади цього типу призначені для ручного спостереження за навколишнім середовищем із завданням виділення цілі та ідентифікації силуету. Базові тепловізори дозволять чітко спостерігати за ціллю на невеликій відстані, а просунуті моделі гарантують можливість точної оцінки далеко за межами кінцевої точки пострілу. Крім параметрів, варто звернути увагу на його ергономіку та вагу. Вони гарантують комфорт застосування приладу при тривалому використанні.

Створюючи пропозицію інтернет-магазину «OPTICS-PRO», ​​ми надаємо клієнтам найсучасніші товари, випробувані професіоналами. Тому реалізована продукція має відмінне співвідношення ціни і якості. Різні бренди дозволяють замовнику підібрати тепловізор необхідних параметрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...