Вінницькі всиновителі вчаться радісного батьківства за американською методикою

У Вінниці батьків навчають вирішувати психологічні проблеми з всиновленими дітьми у рамках пілотного проекту за американською методикою.

Про це Укрінформу повідомила голова правління Громадської організації "Злагода" Тетяна Бордюженко.

"У Вінниці запрацював унікальний для нашої країни проект "Батьківство в радість". Він спрямований на вирішення проблем родин із всиновленими дітьми. Як показує досвід, навіть у більшості звичайних сімей діти відчувають дефіцит спілкування із батьками, а відтак - і проблеми з порозумінням. Коли ж ідеться про спроби налагодити контакт із всиновленою дитиною, яка вже має негативний життєвий багаж, батьки стикаються з величезними труднощами, які й вчить долати методика, розроблена фахівцями Мічиганського університету. Вона апробована у США та більшості країн Західної Європи та дає позитивний результат у 87% випадків», повідомила Т. Бордюженко.

За її словами, проект розрахований на сім місяців, а реалізують його громадські організації "Паросток" та "Злагода" за участі американських науковців.

Суть методики полягає у корекції поведінки дітей через зміну поведінки батьків, із якими фахівці займаються упродовж шести тижнів. Набуті знання батьки-усиновителі повинні реалізовувати у своїх сім'ях.

Фундатори проекту у Вінниці планують надалі відкрити комерційні групи, куди зможуть звертатись по допомогу й батьки, що мають комунікативні проблеми із рідними дітьми. Нині, за оцінками психологів проекту, такою є кожна друга родина.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов