Цього року вінницькі землевласники отримали понад 362 тисячі повідомлень на 19,1 млн. грн.

При цьому, кількість власників землі – платників податку, в порівнянні з 2012 роком збільшилась на 76,2 тисячі фізичних осіб. Щодо нарахованої суми плати за землю, то вона зросла на 6,8 млн. грн. проти минулорічного.

Нагадаємо, що термін видачі податкових повідомлень-рішень про внесення податку закінчився 1 липня. Сплатити, нараховану суму земельного податку громадяни повинні впродовж 60 днів з дня отримання такого повідомлення, але не пізніше 29 серпня 2013 року.

Зауважимо, що серед загальної кількості землекористувачів, у відповідності до діючого законодавства, деякі категорії громадяни мають право на пільги. Серед них, зокрема,інваліди I i II груп, громадяни, які виховують трьох i більше дітей, пенсіонери за віком, ветерани війни, чорнобильці та особи, які передали в оренду земельні ділянки платникам фіксованого сільськогосподарського податку.

Додамо, що для фізичних осіб, які проживають у сільський та селищній місцевості передбачена можливість сплати податку через каси сільських або селищних рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

Оскільки плата за землю – законний обов’язок кожного землевласника, міндоходівці радять не залишати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Адже за несвоєчасну сплату податку можна обтяжити сімейний бюджет нарахованими штрафними санкціями та пенею.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов