Перший Відкритий чемпіонат Вінниччини зі стріт воркауту

Напроти заводу «Аналог» на спортмайданчику, облаштованому гімнастичними снарядами, 20 липня відбувся Перший Відкритий чемпіонат Вінниччини зі стріт воркауту.

Пояснюємо, стріт воркаут (Street Workout - вуличная робота) включає виконання гімнастичних вправ на спортмайданчиках, розташованих поза приміщень, - в основному на турніках та  брусах з акцентом на силу.

Це вид спорту, споріднений зі звичайною спортивною гімнастикою, дещо «молодий» для Вінниці і області. Перший офіційний чемпіонат міста був проведений восени 2011 року. З того часу стріт воркаут стрімко набирає «оберти» в нашому регіоні, число його прихильників зростає.

У перших числах липня цього року навіть створено Федерацію стріт воркуауту Вінниччинни. За словами її президента Євгенія Кульчицького, наша область об’єднує у своїх лавах вже більше 500 спортсменів і 5-ю в Україні створила свою федерацію. Це наразі дає більші преференції у формуванні команд і участі у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. До слова, в червні на чемпіонаті світу зі стрітворкауту у Дніпропетровську вінниччани Євгеній Кульчицький та Влад Довгань взяли 5 місця, відповідно, у вільному стилі (фрістайлі) та силовому (з додатковим навантаженням у 32кг).

На урочистому відкритті змагань учасників і вболівальників привітали, зокрема, депутат облради Наталя Солейко, голова благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров, Евгеній Кульчицький. Далі гімн України з рівнянням на Державний прапор.

Перед початком офіційних виступів турнікменів дали майстер – класи Евгеній Кульчицький, Влад Довгань, представники Федерації стріт воркауту України Віталій Ворохоб, Володимир Хрипливенко.

У змаганнях прийняли участь всього майже 100 спортсменів з Вінниці, Козятина та Бару. Глядачів зібралося декілька сотень та й ще до того ж мешканці будинку, що розташований поруч, з цікавістю дивилися на перебіг подій зі своїх балконів. Вправи сильних, міцної статури хлопців неодмінно викликали схвалювальні вигуки і оплески глядачів.

За словами Евгенія Кульчицького, такої значної кількості учасників змагань обласного масштабу рідко буває навіть у великих містах – мільйонниках і, відповідно, глядачів.

Отже переможцями Першого Відкритого чемпіонату Вінничини у 5 номінаціях стали всі спортсмени Вінниці, а саме:

- в особистому силовому фрістайлі - Денис Мушинко;

- у підтягуванні на турніку з вантажом у 32кг - Дмитро Богун, 19 разів;

- у віджиманні на брусах з вантажом у 48кг - Олександр Добрянський, 14 разів;

- у силовому триборстві серед юних до 15 років по сумі вправ на брусах – підтягування, віджимання та утримання прямого кута – Денис Левчук;

- у групових вправах (4 спортсмена) з підтягування на турніку – команда «Зелені перці».

На брусах. Тренування
Глядачі
Показовий виступ
Підтягування на турніку з вагою у 32кг
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов