У Вінниці, по вулиці Свердлова, люди протестували проти забудови набережної (ВІДЕО)

Сьогодні 22 липня з 8 години ранку, навпроти будинку по вулиці Свердлова, 28 натовп людей зібралися на акції проти забудови природоохоронної зони - берега річки Південний Буг. Люди стверджують, що документи на зведення приватного будинку, а будують п’ятиповерхівку.

Жителі ближніх будинків показують державний акт на право власності на земельну ділянку, виданий на підставі рішення Вінницької міської ради №2297 від 27.02.2009.

Люди нарікають, що акт видали на земельну ділянку на якій згідно природоохоронних норм заборонено будувати ближче 50 метрів від берегової лінії.

Також жителі обурюються, що власник не тільки незаконно отримав акт права власності на земельну ділянку, але й зібрався будувати там комерційне житло. За проектом там має бути чотириповерховий будинок + мансарда.

До пікетуючих людей приїхав заступник начальника держархбуд інспекції у Вінницькій області Андрій Фурдипал. Вислухавши людей, чиновник дав розпорядження на проведення перевірки.

 - Забудовник з Тернополя подав декларацію, - каже Андрій Фурдипал. - Згідно цього документу, він нас повідомив, що у нього є усі супровідні документи та дозволи на будівництво. Згідно цієї декларації він вже має право будувати. Але зараз ми будемо проводити перевірку, чи всі документи та дозволи є в нього. На період цієї перевірки він не матиме права здійснювати будь-які роботи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов