11:45, 2 грудня 2022 р.
Під час чергового обміну полоненими повернули бійця бригади з Вінниччини
1 грудня відбувся черговий обмін військовополонених. На підконтрольну територію вдалося повернути додому 50 українських захисників, серед яких боєць бригади з Вінниччини.
Про це повідомляють у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
“Зокрема, з полону звільнені 14 оборонців Маріуполя, в тому числі восьмеро захисників “Азовсталі”. Більшість з визволених українців мають поранення і травми. Деякі з захисників - з ампутованими кінцівками або не мають можливості рухатися”, - йдеться у повідомленні.
Серед пів сотні звільнених є боєць 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, яка дислокується на Вінниччині. Наразі ім’я чоловіка не розголошують.
Цього разу додому повертаються захисники зі Збройних сил України, Територіальної оборони, Військово-морських сил, Національної гвардії та Державної прикордонної служби. Серед них чотири офіцери та 46 військовослужбовців з рядового і сержантського складу.
Наймолодшому зі звільнених військовослужбовців виповнилося 19 років, а найстаршому 59. Триває робота над наступними обмінами.
Джерело: https://vinbazar.com/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:30
Вчора
18:05
Вчора
5 причин купити біле агроволокно для гарантованого врожаю
Новини компаній
17:13
21 січня
11:00
21 січня
ТОП новини
Оголошення
10:30, 10 січня
10:30, 10 січня
10:30, 10 січня
10:30, 10 січня
10:30, 10 січня
live comments feed...
Коментарі