Міндоходів робить акцент на електронні сервіси та мінімізацію людського фактора

Про це під час брифінгу для представників ЗМІ Вінниччини повідомив перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков. Зі слів високопосадовця, на сьогоднішній день пріоритетом роботи Міндоходів є застосування передових ІТ-технологій та електронізація.

Наразі вже 82% митних декларацій по Україні подається в електронному вигляді. Таким чином, повністю обмежується спілкування між інспектором та представником бізнесу і в відділеннях митного оформлення, і на митних постах та кордоні. „В електронному вигляді декларація подається, в електронному вигляді приймається, платежі списуються, все крапка”, - підсумував Степан Дериволков.

Нагадаємо, що електронний документообіг є можливим тільки за наявності електронного цифрового підпису. Нині, сервіс безкоштовного електронного ключа окрім тих, хто подає податкову звітність, доступний також і клієнтам митниці, і митним брокерам.

Щодо суб’єктів підприємництва Вінниччини, то вони отримати електронні ключі можуть у регіональних підрозділах Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів у Вінницькій області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов