«Тарасова Правда» знову в центрі скандалу

Скандальний вінницький сайт "Тарасова Правда" знову в центрі уваги. “Найбільш відвідуваний ресурс Вінниці” видалили з рейтингу Rating.vn.ua за “накрутку”. Відвідуваність “... Правди” виявилась липовою.

Ще не вщухли пристрасті навколи нещодавнього арешту власника “сайту компроматів” Тараса Чорноівана, якого звинувачували у вимаганні 400 тисяч гривень, як ресурс видалили з найпопулярнішого рейтингу вінницьких сайтів за фіктивну активність. Іншими словами відвідуваність “Тарасової Правди” - фальшива та створена завдяки звичайному шахрайству.

Схема, завдяки якій сайт отримував понад трьохтисячну відвідуваність щоденно, надзвичайно просто. Велика частина людей, що переглядали “Тарасову Правду” переходили з ресурсів ord-02.com, 0432.in та ще кілька десятків подібних. Що ж змушувало користувачів переходити з одного ресурсу на інший? Відповідь … нічого.

Заходячи на будь-який сполучний ресурс, завдяки прихованому коду, “Тарасова Правда” відкривалася автоматично. Тобто відвідувач відкривав два ресурси одночасно, але “Тарасова...” була настільки малою (близько одного квадратного пікселя), що помітити її фактично не можливо.

Адміністраторам Rating.vn.ua виявили злоякісний код та задокументували порушення. 23 липня сайт офіційно видалили з Вінницького рейтингу. Чимала кількість користувачів сайту “Тарасова Правда” насправді відвідуваність цілої мережі ресурсів.

До речі,  на самій “... Правді” теж розміщений подібний код. Він відкриває сайт  forumtp.net ("Форум чесних людей"). В свою чергу на  forumtp.net розміщений подібний, що запускає “Тарасову Правді”, але наразі він вимкнений.

Яка реальна відвідуваність “Проекту вільних людей” невідомо, але напевно можна сказати, що до перших місць в ТОПах ще далеко.  

XBgS7NtgIYM
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов