З українців хочуть брати плату за пристрої з Wi-Fi

В Україні може з'явитися новий збір. Нацкомісія з регулювання зв'язку та інформатизації планує включити пристрої, що підтримують Wi-Fi, до переліку товарів, імпорт яких має узгоджуватися з Українським Держцентром радіочастот

Про це повіжомляє  LB.ua з посиланням на газету "Капітал".

Наразі пристрої з модулем Wi-Fi можна ввозити без отримання дозволу відомства, однак невдовзі такий документ знадобиться, якщо в країну ввозитиметься більше чотирьох пристроїв. Вартість таких дозволів становитиме 10 гривень з кожного пристрою, які згодом, звичайно, будуть перекладені на покупців. Причому платити за товар доведеться не тільки офіційним імпортерам, але й пересічним українцям, які придбавають техніку в закордонних інтернет-магазинах.

Зокрема, доплатити потрібно буде при ввезенні планшетів, комп'ютерів, бездротових клавіатур і мишок, 3D-окулярів, принтерів, веб-камер, моніторів та іншої побутової техніки з Wi-Fi.

 Введення збору на пристрої з Wi-Fi пояснюють тим, що через широке розповсюдження такої техніки діапазон Wi-Fi сильно "засмічений" радіосигналами, що заважає інтернет-провайдерам якісно надавати послуги бездротового інтернет-доступу. При цьому найбільше шкодять домашні роутери.

Ввести додаткову плату при імпорті Wi-Fi пристроїв можуть вже протягом трьох місяців. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов