З початку наступного року «Укрзалізниця» повністю перейде на електронні квитки

До кінця 2013 року «Укрзалізниця» планує перевести всі поїзди внутрішнього сполучення електронний проїзний документ.

Для забезпечення такого нововведення потрібно близько 250 зчитувальних мобільних пристроїв для електронних квитків. Ціна одного такого пристрою вимірюється від 8 до 15 тис. грн за штуку. Термін експлуатації складає близько десяти років. 

В майбутньому ними планують обладнати всі вагони «Укрзалізниці». Кошти мають виділити шляхом відмови від бланків фінансової звітності, що заощадить 18 млн. гривень на рік. Про це повідомив заступник генерального директора «Укрзалізниці» Павло Чекалов. Також, для зручності пасажирів, кількість кас не зменшиться, адже люди звикли до паперових документів.

До речі, дана технологія вже впроваджується. Електронний квиток, куплений на поїзди «Інтерсіті +», а також поїзд № 38, сполученням Київ-Донецьк, з 23 липня не вимагає обов'язкового паперового підтвердження.

Продаж електронних квитків через сайт «Укрзалізниці» (booking.uz.gov.ua) на швидкісні поїзди «Інтерсіті +» впроваджується з п’ятого лютого.

До речі, у  лютому-червні 2013 року Українська залізнична компанія продала більше 50 тисяч електронних проїзних документів на поїзди категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті +».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов