Заступник Захарченка «прошерстить» вінницьку міліцію?

У п’яти райцентрах області та в м. Вінниця протягом 30 липня – 2 серпня заступник міністра МВС Віктор Ратушняк та представник відомства проводитимуть особистий прийом громадян.

Про це йдеться в оголошеннях на офіційному сайті УМВС у Вінницькій області.

Правоохоронці оприлюднили графік прийому громадян та телефони для попереднього запису на прийом. Вінничани зможуть особисто звернутись до перших осіб Міністерства внутрішніх спав із заявами та питаннями що стосуються роботи працівників міліції Вінниці та області.

Так, відповідно графіку, 30 липня о 10 годині відбудеться прийом громадян в приміщенні Калинівського райвідділу міліції. Того ж дня, о 15 годині прийматимуть громадян в приміщенні Козятинського міськрайвідділу міліції.

31 липня о 10 годині відбудеться прийом громадян в приміщенні Літинського райвідділу міліції, а о 15 годині - в приміщенні Хмільницького міськрайвідділу міліції.

Прийоми громадян 30 та 31 липня проводитимуть представник МВС України А.М. Коструба та тимчасово виконуючий обов’язки начальника УМВС України у Вінницької області С.Ф. Вучкан.

Жителів м. Вінниці та Немирівського району 2 серпня особисто прийматиме заступник міністра МВС – Віктор Ратушняк.

2 серпня з 11 до 14 години в приміщенні УМВС Вінницької області, по вулиці Театральна, 10 вінничани зможуть звернутись по допомогу з заявами, проблемними питаннями, що стосуються роботи працівників міліції Вінниці та області до заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенанта міліції Віктора Ратушняка. Також 2 серпня, але з 16 до 19 години заступник Міністра проведе прийом громадян в приміщенні Немирівського райвідділу міліції, що по вулиці Луначарського, 32.

Телефони для запису на прийом 59-30-03, 59-32-10.

З чим пов’язане бажання особистого спілкування посадовців Міністерства з простими громадянами, залишається лише здогадуватись. Можливо «Врадіївські події» та протести українців налякали чиновників і вони хочуть на власні очі переконатись, що на Вінниччині все спокійно? Чи збиратимуть інформацію про місцевих міліціонерів для чергових кадрових перестановок?

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов