У міськраді відбулася зустріч зі спортсменами

У міськраді 24 липня відбулася зустріч із вінницьким спортсменами, учасниками ІХ Всесвітніх Ігор – 2013 з неолімпійських видів спорту у Колумбіїї та ХХІІ Дефлімпійських Ігор – 2013 (з вадами слуху) у Болгарії.

Змагання у Колумбії та Болгарії розпочинаються в один день, - 25 липня, відповідно, у місті Калі та у місті Софія. І закінчуються вони також в один день, - 4 серпня.

Метою зустрічі було сказати настановчі, добрі слова с побажаннями успіху нашим спортсменам.

На зустрічі зі спортсменами були, зокрема, голови обласного і міського спорткомітетів, відповідно, Сергій Дідик та Сергій Краєвський, депутат облради Сергій Кудлаєнко, директори ДЮСШ Леонід Голяк, Максим Фільварків, Іван Бондарчук. Організатор зустрічі - Сергій Краєвський.

1

Спортсмени були в основному – акробати, зокрема, «пара» Андрій Кобчик – Владислав Бобришев а також «четвірка» Андрій Козінко – Олександр Нелеп – Олексій Лесик – Віктор Яремчук а також Катерина Ситнікова і Настя Мельніченко - вони і Віктор Кіфаренко у стрибках на акробатичній доріжці (тренери Леонід Голяк, Сергій Калинтюк, Михайло Трофименко) а також сумоїстка Світлана Тросюк (тренер Важа Даіаурі) виступатимуть у Колумбії.

3

 Леонід Голяк висловив надію, що наші акробати здобудуть медалі у м. Калі тим паче, що наразі за 1, 2, 3 місця дають звання заслуженого майстра спорту.

Сергій Краєвський повідомив, що Керівництво спорту України звернувся до Уряду з ініціативою збільшити премії медалістам Всесвітніх Ігор з неолімпійських видів спорту. Наразі згідно чинного законодавства «золото» неолімпійців вартує 20 тис. долл., «срібло» - 15, «бронза» - 10; а в пропозиціі підняти їх до рівня премій на Олімпіадах, відповідно 125, 75, 55 тис. долл.

Сергій Краєвський повідомив також, що готується рішення міськради про призначення щомісячних спортивних стипендій до 3 тис. грн. спортсменам, що здобудуть медалі.

На ХХІІ Дефлімпійські Ігри – 2013 (з вадами слуху) у Болгарію ідуть бадмінтоністи Сергій Дащенко та Роман Харчук (тренери Людмила Гуркало та Василь Ляшко), а також дзюдоїст Антон Слушний (тренер Микола Костенко).

Спортсмени коротенько розповіли про себе і подякували тренерам за підготовку до відповідальних змагань.

Наприкінці зустрічі спортсменам і тренерам були вручені памятні сувенірні подарунки. А також «на дорожку» всі учасники зустрічі сфотографувалися біля входу до міськради.

2
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов