Подільська народна ікона XVIII-XIX століть

25 липня о 15:00 у Вінницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки «Подільська народна ікона XVIII-XIX століть» з музейного зібрання, а також приватної колекції заслуженого художника України, відомого колекціонера, мецената Володимира Козюка. 

Дана виставка присвячена 1025-річному ювілею хрещення Київської Русі, а також 1000-річчю заснування Лядівського Свято-Усікновенського монастиря на Вінниччині.

Дана виставка презентує твори традиційної подільської ікони, це видно по кольоровій гаммі, а також по тому, що ікони були створені переважно на полотні і дереві з використанням олійних і темперних фарб.

IMG_20130725_150258

- Ми відкриваємо цю виставку, тому що хочемо внести свою долю, ту високу духовну справу, яка сьогодні на Вінниччині у нас є. 1025-річчя хрещення Київської Русі, а також 1000-річчя заснування Лядівського Свято-Усікновенського монастиря – це колосальні події для українського народу та держави України, і до цього потрібно віднестись більш глибоко та філософськи, – розказує І.В. Безбах.

IMG_20130725_152146

- Найдорожчими в історичному плані є ікона «Святого Онуфрія» - таке зображення зустрічається напевне вперше в Україні, а також «Богородиця. Св. Миколай. Св. Варвара», їй понад 200 років, вона була в дуже в важкому стані, коли потрапила до мене. А взагалі фактично кожна картина унікальна. А саме головне по цих іконах ми можемо вивчати історію нашого подільського краю. Це історія унікальна та цікава, – розповідає Володимир Козюк.

IMG_20130725_152646
IMG_20130725_152805

Організатори сподіваються, що відкриття виставки викличе зацікавленість вінничан і гостей міста, стане гідним внеском у святкуванні великих духовних подій в Україні. На даній виставці ви можете побачити зображення і Св Миколая, Св. Варвари, Св. Онуфрія та ін..

IMG_20130725_150130
IMG_20130725_150233

Також Володимир Козюк розповів, що в подальшому хотів би створити музей «Подільської Ікони», де будуть представленні твори не тільки духовні але й твори мистецтва.

Дана виставка буде проходити у Вінницькому обласному художньому музеї аж до листопада поточного року, повідомляє І.В. Безбах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов