Барська міліція шукала мак, а знайшла понад 12 тисяч кущів коноплі


Щоб не допустити витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження, працівники міліції в районах області оглядають занедбані території сільських корівників та ферм.

Кажуть, що в спорожнілих загонах для тварин за пару років самосів кількох рослин конопель здатен дати вражаючий урожай наркозілля. Забуті серед пасовиськ напівзруйновані тваринницькі господарства можуть стати місцем паломництва наркоділків. Міліція та селяни за допомогою сільрад влаштовують термінові конопляні жнива.

59p6zUPJEFs

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Барського райвідділу міліції Андрій Вишневський не називає село, де врожайність коноплі сягнула більше 12 тисяч кущів з двох соток закинутого загону для худоби. Ознакою того, що це самосів, а не трудові досягнення якогось наркогосподаря, - каже Андрій Вишневський, - є хаотичність сходу рослин, відсутність будь-яких ознак культивації та збору урожаю. Ознаки самосіву засвідчуються на місці виявленнянаркосировини представниками прокуратури, СБУ, міліці, місцевої влади та селян. Колегіально приймається протокольне рішення про знищення самосіву шляхом спалення.Палять коноплі на покосах, щоб термічно знищити кореневища та насіння рослин.

WWnKFZHasyQ
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов