У Вінниці триває реконструкція тепломереж центральної частини міста

епломережа по вулиці Грушевського введена в експлуатацію у 1972 році, тому була у досить зношеному стані. Часткову реконструкцію теплових мереж по цій вулиці було розпочато у 1998 році заміною тепломережі протяжністю 284 погонних метрів. У 2008 році виконана реконструкція магістральної тепломережі загальною протяжністю 260 метрів, що проходить через сквер біля Вежі з відгалуженнями на будинки по вулиці Грушевського, 46, 50, Музею Бойової Слави та в напрямку міського суду. У поточному році роботи продовжились.

Всього у 2013 році заплановано замінити 520 метрів труб. На сьогоднішній день більше половини уже покладено. Старі труби не мали ізоляції, до того ж, були завеликого діаметру, тому втрати тепла були досить значні. Упродовж останніх років ці мережі замінюються на попередньо-ізольовані труби, які мають оптимальний діаметр для транспортування гарячої води. «Якщо говорити про центр міста, то через застарілість систем теплозабезпечення стаються десятки аварій щорічно, - розповідає міський голова Володимир Гройсман. - Протягом останніх років ми будуємо попередньо-ізольовані мережі. Нашим планом модернізації систем теплозабезпечення міста передбачено ряд проектів, які ми реалізовуємо. Це в подальшому допоможе суттєво економити на транспортуванні енергоносія».

Упродовж двох місяців літа виконано також реконструкцію тепломережі по вулиці Михайличенко від вулиці Визволення, довжиною 125 метрів. Департаментом капітального будівництва також планується у цьому році реконструкція тепломережі по вулиці Архітектора Артинова до Соборної довжиною 212 метрів. На сьогодні вже закуплено труби і комплектуючі до них.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов