Після реконструкції фонтан у Центральному парку матиме більше струменів та сучасну підсвітку

Продовжуються роботи з реконструкції фонтану у Центральному парку культури та відпочинку. В кінцевому варіанті водограй збереже автентичний вигляд, адже саме до такого зовнішнього виду звикли кілька поколінь вінничан, і цей фонтан сьогодні є одним з символів парку. За словами міського голови Володимира Гройсмана, форма фонтану буде незмінною: «Для нас було принциповим - не будувати новий фонтан, а реконструювати існуючий із збереженням того вигляду водограю, до якого звикли вінничани».

Новими будуть тільки технічні рішення при реконструкції та сучасне обладнання. Фонтан матиме більше форсунок, що дасть можливість збільшити кількість струменів. До того ж, при кріпленні до основи бетонних елементів, які повністю повторюватимуть елементи старого фонтану, практично не буде помітно швів. І завдяки використанню сучасних технологій - білий колір елементів триматиметься досить довго, тому вони не потребуватимуть частого фарбування. В перспективі фонтан матиме сучасну підствітку з більшою кількістю світлових точок, ніж була за радянських часів.

На сьогоднішній день вже виконано демонтаж та реставрацію декоративних елементів фонтану, виготовлено форми під заливку елементів, влаштовані кабельні траси та каналізація. Підрядне підприємство проводить реставрацію та заливку рівнів фонтану, армування сіткою, гідроізоляційні роботи, влаштування водопроводу, монтаж труб фонтану з нержавіючої сталі та виготовлення бетонних елементів. Вже восени фонтан має знову має запрацювати.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов