
13:08, 13 січня 2023 р.
Мобільні групи тероборони тренуються відбивати атаки дронів на Вінниччині (Фото)
На Вінниччині мобільні групи територіальної оборони готуються відбивати ворожі атаки дронів-камікадзе. Наразі бійці проводять регулярні тренування.

Про це повідомляють у 120 бригаді територіальної оборони ЗСУ.
“Дії ворогів непередбачувані, адже вони можуть підступно атакувати у будь-який момент як з суші, так і з неба. Тому усі атаки з використанням дронів-шахедів будуть відбиті! Не дамо ворогу жодного шансу! Україна переможе!”, - йдеться у повідомленні.
Наразі активно тренуються військовослужбовці, які входять до складу окремих мобільних вогневих груп на території Вінниччини. За словами бійців, вони завжди готові збивати ворожі повітряні цілі у будь-який час доби.





Джерело: https://vinbazar.com/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:00
12 квітня
15:20
10 квітня
10:25
10 квітня
ТОП новини
Оголошення
16:24, 10 квітня
15:55, 8 квітня
18:33, 6 квітня
12
19:26, 12 квітня
12:13, 9 квітня
Коментарі