Землевласники та користувачі лісових ресурсів Вінниччини спрямували до місцевих бюджетів понад 159 млн.грн.

За інформацією управління оподаткування та контролю окремих об’єктів та операцій ГУ Міндоходів у Вінницькій області всі ці кошти було сплачено до місцевих бюджетів громад Вінниччини за шість місяців 2013 року. Це на 15,5 відсотка або майже на 21,4 млн.грн. більше проти аналогічного періоду 2012 року.

Зокрема, по збору за спеціальне використання лісових ресурсів до місцевого бюджету надійшло 3 млн. 272,9 тис. грн., що на 274,2 тис. грн. або 9,1 відсотків більше минулорічного. Майже на 18,5 млн.грн. або на 16,3 відсотка зросла сума плати за землю, яку за І півріччя до місцевих скарбничок внесли підприємства, установи та організації області.

Нагадаємо, що сьогодні на Вінниччині платниками земельного податку та орендної плати є понад 7 тисяч юридичних осіб і понад 362 тисячі громадян. Щодо збору за спеціальне використання лісових ресурсів, то його сплачують близько 100 суб’єктів господарювання регіону.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов