За результатами незалежного опитування, 97% бізнесу позитивно оцінили роботу Центрів обслуговування платників податків

Про це сьогодні повідомила начальник Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Ірина Зленко під час установчих зборів по формуванню Громадської ради при ГУ Міндоходів у Вінницькій області. Очільниця Головного управління зауважила, що така серйозна і висока оцінка є підтвердженням конструктивності діалогу між територіальними органами Міндоходів та бізнесових структур області. І значну роль в цьому відіграють саме інститути громадянського суспільства, які є своєрідними посередниками між підприємцями та Міністерством. Тож Ірина Зленко висловила сподівання, що новостворена Громадська рада працюватиме ще активніше, дієвіше та динамічніше.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Указом Президента України було реорганізовано Державну податкову та Державну митну служби України та утворено Міністерство доходів і зборів України. Протягом декількох місяців відбувались реорганізаційні заходи. А наприкінці квітня податкові та митні служби Вінниччини «перетворились» на Головне управління Міндоходів у Вінницькій області та Вінницьку митницю Міндоходів. В зв‘язку з цим припинили свої діяльності Громадські ради при обласних податкових та митних органах.

IMG_5974

До складу новоствореного дорадчого органу мали можливість увійти регіональні та місцеві громадські організації, що прагнуть конструктивного діалогу з Міністерством та які до 15 липня подали відповідний пакет документів.

Хто працюватиме в Громадській раді при ГУ Міндоходів, вирішували шляхом відкритого рейтингового голосування. Відтак 17 представників інститутів громадянського суспільства Вінниччини, які зацікавлені у підтримці активного діалогу між громадськістю та органами Міндоходів, демонструватимуть активну громадську позицію. До слова, більшість членів новоствореної Ради мають досвід роботи в аналогічних колегіальних органах, що працювали при податковій службі та митній службах області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов