• Головна
  • ТОП-версії вантажних шин Falken від німецького виробника: в чому перевага і в чому вигода
Новини компаній
09:58, 22 січня

ТОП-версії вантажних шин Falken від німецького виробника: в чому перевага і в чому вигода

Новини компаній

Сокіл на дорозі – саме так лунав перший слоган цієї всесвітньовідомої німецької компанії. Це пояснювалось тим, що агресивність і водночас точність проектування всіх компонентів забезпечує якість застосовування шин Falken на автострадах і міських дорогах. Слоган з тих часів змінився, проте напрямок роботи компанії залишився у приблизно тих самих параметрах роботи – забезпечення кості та надійності у роботі навіть на автострадах та для перевезення великих вантажів. Більше дізнатись про асортимент шин для автобусів та вантажівок компанії Falken та інших брендів американського та європейського ринку, можна за адресою https://tir-shina.com.ua/. Тут представленні всі наявні та можливі для доставки та виконання замовлень шини за всіма показниками: діаметри та вантажність, дизайн і швидкісність.

За посиланням https://tir-shina.com.ua/falken-uk.html презентовано кращі розробки відомого німецького бренду Falken. Саме про ТОП-3 моделі із актуального асортименту зараз і поговоримо, а саме про шину нового покоління BI 856, шину для причепів чи платформ RI 128 та універсальну всепогодну шину RI 151.

BI 856 – шина нового покоління

ТОП-версії вантажних шин Falken від німецького виробника: в чому перевага і в чому вигода, фото-1

BI 856 – шина нового покоління. Її застосовують для ведучої осі. Зовнішня оболонка зміцнена, ширша, а також завдяки тривимірним ребрам жорсткості, має такі переваги:

  • зносостійкість і збільшення пробігу без заміни і скорочення якісних характеристик;
  • безпека у дорозі в міжміських та внутрішньоміських перевезеннях;
  • універсальність застосування.

Конструкція шини розроблена так, щоб забезпечити краще зчеплення із дорожнім покриттям навіть за дуже складних погодних умов. Зазначимо, що шина розрахована як оптимальний варіант перевезень вантажівками саме малої та середньої дальності.

Шини причепна та для платформ Falken RI 128

Шина для регіональних перевезень на вантажних авто. Особливість шини у тому, що виробник пропонує її як дуже якісний вид причепної шини у вантажівках та для низькорозташованих платформ. Шина RI 128 має великий пробіг і можливість відновлення протектора. Водночас має високі індекси вантажності.

Всепогодна шина RI 151

RI 151 розроблена для ефективного застосування на дуже сухих, зволожених або засніжених дорогах. Посилена міцність і універсальність застосування може застосовуватись практично на всіх напрямках перевезень – як в місті, так і між містами чи на магістральних автострадах. Малюнок шини має «розумні» обриси, що допомагають упередити потрапляння каміння, щебеню та інших деталей у шини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...