Янукович попросив для українців «Господнього благословення і благодаті Божої»

Президент України Віктор Янукович привітав громадян країни з 1025-річчям хрещення Київської Русі.

У своєму привітанні він зазначив, що Україна, багата своєю історією та унікальними культурними досягненнями, є невід'ємною частиною християнської цивілізації, а Київ по праву вважається апостольським містом, яке зберегло основи загальноєвропейської культури, політики і пам'ятну спадщину.
"Ми - спадкоємці Володимирового хрещення - усвідомлюємо силу віри у нелегкі часи випробувань, через які довелося пройти в боротьбі за свою державність і незалежність. Переконаний, що український народ буде і надалі берегти глибокі християнські традиції та духовні основи Київської Русі для розквіту рідної землі", - йдеться у привітанні Януковича.
"Прошу для всіх Господнього благословення і благодаті Божої", - заявив Президент.
Сьогодні, 26 липня, Президент України Віктор Янукович взяв участь у відкритті виставки Велике і Величне в комплексі Мистецький арсенал, директор якого напередодні заборонила показ однієї з картин.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов