• Вінничанин виборов першість на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону
09:50, 24 січня 2023 р.

Вінничанин виборов першість на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

Спортсмен з Вінниччини Олександр Казік виборов “золото” на Чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону. Змагання проходили у швейцарському місті Естерсунді.

Про це повідомляють у Національному комітеті спорту інвалідів України.

Вітаю нашого Олександра Казіка з черговою спортивною перемогою! Цього разу вінничанин виборов першість на Чемпіонаті Світу з лижних перегонів та біатлону, який проходить в Естерсунді. Уся Вінниця вболіває за наших! Кожна перемога сьогодні має значення! Дякую нашим спортсменам за силу і волю до перемоги! Успіхів Саша Казік!”, - зазначив вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Олександр Казік виборов “золото” у перший день змагань. Хлопець є тотально незрячим.

Змагання триватимуть до 29 січня, куди долучилися 19 країн світу.  Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Нагадаємо, у грудні 2022 року паралімпієць Олександр Казік завоював “‎золото” на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. На міжнародних змаганнях спортсменів з інвалідністю Україна завоювала 27 медалей.