• Головна
  • Компанія Gualapack – провідний виробник гнучкої упаковки
Новини компаній
11:30, 25 січня

Компанія Gualapack – провідний виробник гнучкої упаковки

Новини компаній

Gualapack – це сучасна компанія з тридцятирічною історією та провідний виробник пакування, яке широко використовується в харчовій, фармацевтичній та косметичній галузях. Уся продукція компанії є високоякісною, оскільки на виробництві застосовуються інноваційні технології та підтримуються міжнародні норми безпеки.

Співпраця з Gualapack дає бізнесу можливість:

  • Налагодити циркулярну економіку, яка передбачає відновлення та раціональне споживання ресурсів.
  • Зменшити викидів діоксиду вуглецю, який з’являється у процесі виробництва.
  • Використовувати пакування, яке піддається вторинному переробленню.
  • Використовувати безпечне для споживача пакування. Упаковка Gualapack підходить для будь-якої продукції, у тому числі для такої делікатної як дитяче харчування.
Компанія Gualapack – провідний виробник гнучкої упаковки, фото-1

Яку продукцію пропонує компанія

До основних продуктів компанії можна віднести:

  • Готове пакування. Надійна упаковка, яка водночас дає змогу зберігати продукцію упродовж довгого часу та має безліч можливостей для реалізації дизайнерських задумів. Використовується для пакування дитячого пюре, напоїв, соусів, готових страв та корму для домашніх тварин.
  • Багатошаровий рулонний матеріал – це ламінати для кетчупу, соусу, гірчиці, кави, снеків, спецій тощо. До цієї категорії також належить порційна упаковка EasySnap, саше та стіки.
  • Штуцери та кришки, які можуть мати різну форму, колір та дизайн, тому їх можна підібрати для будь-якого пакування в залежності від специфіки продукту. Також є можливість створити унікальну кришку на замовлення.
  • Обладнання для розливу рідких та пастоподібних продуктів. Компанія пропонує машини розливу тієї продуктивності, яка необхідна клієнту забезпечення заявленого обсягу виробництва.

Окрім цього, Gualapack надає клієнтам дизайнерські послуги. Креативна команда може допрацювати ваш дизайн або створити образ упаковки з нуля у відповідності до норм та вимог виробничих потужностей. Усі роботи регламентовані та контролюються на кожному етапі, починаючи з розроблення макету та закінчуючи виходом готової упаковки з виробництва.

Наявність власного дослідницького центру дає можливість створювати пакування в залежності від параметрів та вимог, оскільки до цього залучена команда інженерів, технологів, дизайнерів. Виробництво нового типу пакування передбачає проходження усіх виробничих етапів, починаючи з вибору оптимальної структури ламінату та закінчуючи розробленням унікальної форми упаковки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...