На Вінниччині запрацювала Громадська рада при Головному управлінні Міндоходів

Члени Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів області провели своє перше засідання. Перед усім вибирали, хто очолюватиме новостворюваний дорадчий орган, а також обговорювали над чим працюватимуть найближчим часом. Відтак, головою Громадської ради представники громадськості обрали керівника Територіального відділення Асоціації платників податків України у Вінницькій області Юрія Захарчука, а його заступником – голову ВОГО «Вінницький обласний клуб бухгалтерів» Ларису Гусар. Сімнадцять новообраних членів активно взялися до роботи, створивши, для більш конструктивної співпраці, свою групу у соціальний мережі Facebook. Також обрали робочу комісію з податкових та митних питань та обговорили Положення про Громадську раду. Звертаючись до членів Громадської ради,начальник ГУ Міндоходів у області Ірина Зленко запросила всіх до партнерського діалогу, підкресливши, що тільки спираючись на думку громадськості та представників бізнесу, можна знайти правильні підходи до формування державної політики в податковій і митній сферах, поліпшити бізнес-клімат, його інвестиційну привабливість.

Наступне засідання Громадської ради заплановано на кінець вересня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов