• Головна
  • На Вінниччині у 2,6 рази зросли обсяги реалізації продукції тваринництва
10:14, 30 липня 2013 р.

На Вінниччині у 2,6 рази зросли обсяги реалізації продукції тваринництва

Загальний обсяг реалізованої аграрними підприємствами власно виробленої продукції за січень–травень 2013р. порівняно з відповідним періодом 2012р. зріс на 22,5%, за рахунок збільшення обсягів реалізації продукції тваринництва у 2,6 раза. Порівняно з січнем–травнем 2012р. загальні обсяги продажу худоби та птиці збільшили сільськогосподарські підприємства 22 районів, з них великої рогатої худоби – 18 та свиней – 17 районів. Із 7 районів, що реалізували птицю збільшили її обсяги сільськогосподарські підприємства 5 районів.

Реалізацію молока та молочних продуктів збільшено аграрними підприємствами 15 районів, із них найбільше (у 1,6 раза) в Літинському та (у 1,5 раза) Чечельницькому районах.

За січень–травень 2013р. проти відповідного періоду минулого року знизились середні ціни продажу овочів, плодів та ягід, худоби та птиці, яєць та цукру.

За січень–травень п.р. сільськогосподарськими підприємствами Вінницької області отримано бюджетної тваринницької дотації за реалізацію худоби та птиці 11,9 тис.грн., молока – 13,8 тис.грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...