Сергій Арбузов у Вінниці «вручив» 35 китайських авто

Сьогодні, 30 липня, інваліди - учасники бойових дій в період Великої Вітчизняної війни Вінницької області отримали нові авто.

Теоретично ключі від них мав вручити перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов. На практиці, він же тільки привітався з присутніми і пішов дивитися роботу Прозорого офісу на Космонавтів.

Тим часом, автомобілі марки geely, китайського виробництва, отримали 35 мешканців Вінницької області. Деякі з них  чекали на автівки, як наприклад, Сергій Фолінский з Барського району, 15 років. Зараз чоловіку уже за вісімдесят, подарунку він задоволений, а от чи сам ним керуватиме не знає.

Разом з тим, всього в черзі на отримання авто по Вінницькій області перебуває 5,5 тисяч вінничан. По Україні така черга складає – 80 тисяч людей. При цьому середня ціна авто, яке сьогодні вручалося – близько 60 тисяч гривень – у базовій комплектації та 65 тисяч – модернізовані під ручне управління. Серед 35 подарованих сьогодні автомобілів – 15 перероблені спеціально під інвалідів з ураженнями одної чи обох ніг, тобто повністю керуються у «ручному» режимі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов