Вінничани просять зробити на Бригантині порядок

Один з вінничан звернувся з проханням звернути увагу громадськості на півострів Бригантина. За словами чоловіка, що живе неподалік цієї паркової зони, відсутність господаря дає про себе знати.

- Ще декілька років тому цей парк належав якомусь університету, тут був охоронець, огорожа, зробили туалет, лавочки були смітники, - розповідає вінничанин Борис. – Зараз віддали цей півострів комусь, або що, не знаю, але крім сміття тут нічого не лишилось. Добре, що іноді прихожани з церкви що на півострові, час від часу проводять прибирання. А так, це нікому більше не потрібно. Хоча тут багато людей гуляє і відпочиває. Дехто смажить м’ясо на вогнищі, а після того лишаються купи сміття. Але й смітників немає – можливо якби вони були то б після себе прибирали. Єдине що тут залишилось старий спорт-комплекс,  він зберігся ще з радянських часів. Діти його використовували, як дитячий майданчик, а дорослі – займались. Зараз ніхто за ним не доглядає і він потрохи ржавіє.

1153574
1153575
1153577
1153578
1153579
1153580
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов