Вінниччина забезпечена внутрішніми вбиральнями на 100%?

Сьогодні губернатор Вінницької області, Іван Михайлович Мовчан, зустрівся з журналістами та розказав про здобутки області за останні сім місяців. Одне з піднятих питань – проблема забезпечення сільських шкіл внутрішніми туалетами

Вирішувати проблему забезпечення шкіл в сільській місцевості внутрішніми вбиральнями взявся ще бувший губернатор області – Микола Васильович Джига. Проте, тоді цю роботу було лише розпочато. Наразі, це є одним із завдань для виконання від реалізації програми соціальних ініціатив Президента. До початку навчального року в області заплановано облаштувати внутрішніми вбиральнями 100% шкіл.  

Наразі виконано 90% від запланованого плану, а до кінця серпня буде здійснено відповідні роботи ще в 10% населених пунктів. 

Проте і тут не обійшлося без дещо комічних фактів. Незважаючи на високий статистичний показник, в деяких школах такі вбиральні не функціонують, і найближчим часом не будуть запущені. Проблема в тому, що туалети, як такі, є! В них зроблений прекрасний ремонт, стоїть чудова сантехніка, але немає водопроводу! Тому, чергове завдання, яке ставить перед собою губернатор – забезпечити сільські школи не тільки якісними туалетами, але й водовідведенням!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов