• Головна
  • Навіщо віджимають тютюн для кальяну і чи потрібно це робити
Новини компаній
16:00, 14 березня

Навіщо віджимають тютюн для кальяну і чи потрібно це робити

Новини компаній

Використання тютюну для кальяну має на увазі різні типи забивання, які можуть змінювати властивість курильної суміші. Готову суміш можна віджати або використовувати без віджиму. Якщо ви використовуєте тютюн з великою кількістю сиропу вам знадобиться спеціальна чаша, в якій отвори розміщені не внизу як у класичному чилимі на зверху на спеціальному виступі (фаннел). Стан заправки для кальяну безпосередньо визначає якість покуру, віджимання може як покращити відчуття під час сеансу, так і погіршити їх.

Навіщо віджимають тютюн для кальяну і чи потрібно це робити, фото-1

Тютюн та особливості його приготування

Рідина - невіддільна частина будь-якого тютюну. Саме вона не дає листям згоріти від вугілля та дає ароматний дим. Завдяки наявності рідини в суміші, кальян палиться не 5 хвилин, а понад годину. Кожен любитель кальяну має свій власний рецепт приготування смачного покуру. Один і той же тютюн можна курити різними способами, використовуючи віджимання, спосіб забиття або поєднання різних продуктів між собою. Для приготування кальяну можна використовувати різні способи забивання чилима. Повітряне забиття підходить найбільше для розкриття властивостей тютюну. Курильна суміш розпушується і вміщується в чашу без утрамбовування. Залежно від ваших переваг можна використовувати інші типи забиття.

Деякі тютюни можна курити прямо з упаковки, вони не вимагають жодних маніпуляцій, а деякі суміші вимагають додаткової нарізки, акліматизації або віджиму.

Навіщо вичавлювати тютюн для кальяну

Тютюн для кальяну виготовляється за спеціальною виробничою технологією. Його необхідно профільтрувати водою, а потім нарізати на дрібні фракції, що потребує використання фільтра. Рівень нікотину, який потрібно змішувати з сиропом та гліцерином, залежить від особистих переваг: якщо ви любите сильні відчуття та подразнення горла, використовуйте більше тютюну з меншою кількістю цукру; якщо ви шукаєте м'який нікотиновий ефект, вибирайте слабшу тютюнову суміш із великою кількістю цукру чи сухофруктів. Але який би вибір ви не зробили, не забувайте про нього - він повинен бути досить міцним, щоб солодко пахнути й куритись. Велика кількість сиропу робить курильну суміш менш міцною, тому віджим потрібно, щоб зробити курильну суміш міцнішою.

Який тютюн потрібно вичавлювати

Витискати слід курильні суміші, які мають до цього певний потенціал. Наприклад, міцний тютюн разом із сиропом втрачає частину міцності, а насичений та яскравий тютюн втрачає частину яскравості. Якщо віджати тютюн із легким рівнем міцності, то під час куріння нікотину можна не відчути взагалі, а якщо віджати суміш із низьким вмістом сиропу, то не зможете вловити аромат. Відповідно віджимати курильну суміш для кальяну можна тільки в тому випадку, якщо є така необхідність, наприклад занадто велика кількість сиропу, а у вас класична чаша з отворами знизу. У такому разі сироп може потрапити до шахти та негативно позначитися на процесі куріння. Ще один випадок коли потрібно віджимання, якщо смак занадто яскравий і ви хочете його зробити більш помірним. Якщо тютюн занадто міцний і має рівень сиропу у складі вище середнього віджимання теж може допомогти.

Чи варто вичавлювати тютюн

Необхідність віджиму залежить від кількох факторів, наприклад кількості сиропу в курильній суміші, рівня її міцності, а також особистих переваг куріння. З віджимом не варто перестаратися, якщо прибрати із суміші занадто багато вологи, то сеанс куріння кальяну сильно скоротиться, а тютюн може просто згоріти. В іншому тютюн можна віджимати, якщо це вам необхідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...