Підвісні клумби цьогоріч поширились ще на дві вулиці міста і одну площу

Працівники «Вінницязеленбуд» продовжують уквітчувати місто. Усі клумби засаджені квітами, а біля парку з’явився справжній витвір ландшафтного дизайну – велетенська черепаха.

Продовжують «зацвітати» і міські електроопори. Пластикові підвісні клумби зараз довстановлюють на вулицях Чорновола та Київській, а також на площі Героїв Сталінграду. Всього «Вінницязеленбуд» запланувало в цьому році встановити близько двох сотень нових квіткових композицій.

Нагадаємо, що електроопори міста розпочали прикрашати квітами два роки тому. Першою була вулиця Соборна, потім Центральний міст, вулиці Пирогова та проспект Коцюбинського.

Директор підприємства Ігор Любовський розповідає, що ідей у «зеленбудівців» дуже багато. Одна із них – прикрасити пишними квітковими композиціями розподільчу смугу по проспекту Юності від вулиці Порика до Келецької. Якщо у цьому році фінансові можливості не дозволять реалізувати цей задум, то цю ідею спробують втілити в життя вже у наступному. Як і встановлення інших квіткових фігур таких, як зелена черепаха.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов