Спортсмени з Усієї України три дні ловитимуть лисиць у Парку Дружби Народів

Усі бажаючі вінничани ще три дні можуть слідкувати за тим, як імениті спортсмени з усієї України, разом з новачками шукають лисиць в парку біля Вишенського озера, щодня з 10.00. 

 - На змагання з Києва ми привезли 31 учасника, - каже тренер київської команди Надія Великанова. - Ми виступаємо у всіх вікових групах. У нас їх є аж 11. Сьогодні, в перший день змагань, ми біжимо дистанцію "спринт". Таку назву вона має не через те, що така коротка, а тому, що тут все виконується дуже швидко. Водночас тут стоять дві траси по п'ять передатчиків , тобто 10 передатчиків. Їх треба взяти за дуже короткий час. Тут все неначе у швидких шашках. Все має бути дуже швидко. У Вінниці мені дуже подобається. Ми, коли йшли сюди, намотали немалий круг через місто. Тут тихо, чисто та дуже зелено. Наступного року ми знову сюди приїдемо. У Вінниці проходитиме чемпіонат Європи з радіоорієнтування серед юніорів. Це наша надія. У цій віковій категорії є дуже багато сильних спортсменів. 

- Я особисто займаюсь цим видом спорту з 17 років, - каже пані Надія. - Це дуже цікаво. Вперше спробувала в технікумі. Це зовсім не складно. Для діток ми спочатку пояснюємо, як треба орієнтуватися по картах, розбиратися в радіотехніці, а вже потім проводимо змагання. 

 - Я займаюся орінтуванням з другого класу, - каже заслужений майстер спорту, шестиразовий чемпіон світу, п'ятиразовий чемпіон Європи та 40-разовий чемпіон Сергій Штанько з Донецька. - У Вінниці буваю частенько.Подобається організація змагань у вас. Минулого року я на фонтан не встиг, сподіваюсь цього року його побачу. Тим паче нагородження через три дні буде саме на фонтані.  

 Спорядження спортсмена - це навушники та радіоприймач, який допомагає ловити сигнал від лисиць. Також спортсмени мають карту місцевості, компас, та мікрочіпи на пальцях, якими вони відмічаються на точках, які вже пройшли. Виглядає це захоплююче. Спортсмени в пошуку лисиць нагадують героїв, які шукають скарби!   

  Змагання у парку триватимуть ще три дні поспіль.

2 серпня, п'ятниця

Класична дистанція 144 МГц

старт о 10.00

3 серпня, субота

Класична дистанція 3,5 МГц

старт о 10.00

4 серпня,неділя

Радіоорієнтування

старт о 10.00

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов