Списки нових студентів: перша хвиля зарахувань до Вінницьких вузів

Вінницькі університети вже почали публікувати у себе на сайтах списки зарахованих у студенти. Шукайте тут власне ім’я чи імена своїх друзів, родичів та знайомих.

Студенти, яких рекомендовано до навчання мають на протязі чотирьох днів подати в приймальні комісії оригінали документів. Ввечері четвертого серпня списки скорегують – з них заберуть прізвища абітурієнтів які не принесли оригінали документів. Так закінчиться «перша хвиля» зарахувань.  Друга «хвиля» проходитиме з 12:00 п’ятого серпня за такою ж схемою. Абітурієнти які рекомендовані до зарахування повинні будуть подати документи до 8 серпня. І третя хвиля – почнеться в 12:00 8 серпня. Абітурієнти подаватимуть оригінали документів до 10 серпня. Остаточні списки вивішають з 11 серпня. А зарахування на контрактну форму триватиме до 25 серпня.

З списками можна ознайомитись на стендах приймальних комісій університетів. Як повідомляється у Міносвіті списки також повинні дублюватись на офіційних веб-сторінках вишів. Задля зручності студентів, які вступають у вінницькі виші, пропонуємо допомогу – списки студентів зарахованих на навчання можна знайти тут:

Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського

Вінницький національний медичний університет ім.  М.І.Пирогова

Вінницький національний технічний університет

Вінницький національний аграрний університет

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов