Вінницький офіцер став чемпіоном Європи у Болгарії

Василь Колодяжний нещодавно додав до своєї колекції нагород ще й золото чемпіонату Європи з так званого “полювання на лисиць”.  У нього вже є два золота й одне срібло чемпіонату світу та безліч чемпіонських медалей Всеукраїнських змагань.

 Відпочинок і змагання

У кожного свій курорт. Вінницький спортсмен та військовослужбовець  Василь Колодяжний цього літа вже і в Болгарії на морі побував, та ще й золото чемпіонату Європи звідти привіз. 

- Я дуже задоволений як самим чемпіонатом, так і результатом, - каже Василь Колодяжний. – Дуже потішило те, що змагання організували так, щоб ми могли ще й відпочити.  Змагання - це завжди весело і приємно. Зустрічаєш багато друзів, а найцікавіше – це коли ми починаємо обговорювати свої пройдені маршрути після змагань,  де припустилися помилки, а де пішли правильно.  

Чемпіонат Європи в рамках міжнародного турніру Чорного моря проходив з 11 по 14 липня у болгарському місті Приморсько. У категорії нашого спортсмена (за 40 років)  змагалися 20 спортсменів, і Василь Колодяжний виявився найспритнішим.

Радіоорієнтуванням Василь Колодяжний займався ще зі школи. Потім, у 1990, покинув, бо військова служба вимагала багато часу. Дослужився до полковника, і ось, три роки тому, вирішив повернутися до улюбленої справи. За цей час встиг здобути безліч медалей на всеукраїнському та світовому рівні.

 Шукають «лисиць»

Спортивне радіопеленгування – це надзвичайно цікавий вид спорту. Головне – зрозуміти його суть. Тут і азарт, і великі фізичні навантаження, і знання топографії та радіотехніки, і взагалі цей вид спорту чимось нагадує захоплюючу подорож у пошуках скарбів. Спортсмен на старті отримує п’ять точок, так званих «лисиць», які він має знайти.  Бігати йому доводиться у спеціальному спорядженні: на руках планшет, на голові навушники та антенка і ще спеціальні радіопристрої, які допомагають отримувати сигнал від «лисиць», що надходить кожні п’ять хвилин від різних точок. Хвилину вони подають сигнал, а чотири хвилини мовчать, і так всі по черзі. Головне завдання спортсмена навіть не так знайти цих «лисиць», як обрати найбільш коротший шлях їх пошуку, щоб прийти до фінішу раніше за суперників. Довжина маршрутів - близько 12 кілометрів.

 Бігає двічі на день

Василь Колодяжний - старший офіцер штабу Командування Повітряних сил ЗС України, майстер спорту міжнародного класу, полковник.  Чоловік знаходить час і на тренування з радіотехніки,  і на змагання. До того ж, щодня він бігає. Зранку о пів на шосту долає шість кілометрів, а ввечері після роботи - ще кілометрів 10-15!

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов