Вінничани почали активно співфінансувати ремонт покрівель багатоповерхівок

Цього літа у Вінниці значно побільшало будинків, мешканці яких вирішили відремонтувати шиферні дахи з допомогою програми по співфінаснуванню (70% робіт фінансує міський бюджет, 30% - кошти мешканців). З початку року у такий спосіб вже замінено тверді покрівлі у 12 багатоповерхівках.

Минулого року лідером у капремонті шляхом співфінансування стали роботи по заміні старих інженерних мереж в багатоповрехівках, правильно оформленная курсовая работа. Але занадто сніжна зима змінила пріоритети частини мешканців. Адже під сніговим покровом деякі шиферні покрівлі ледь витримували навантаження. Траплялись випадки, коли крівлі навіть провалювались. Тому люди, які живуть у будинках із шиферним дахом, вирішили «готувати сані з літа» і замінити старі покрівлі на нові, скориставшись можливістю, яку надає міська програма по співфінансуванню капітальних робіт 70% на 30% (коли понад дві третини вартості робіт фінансується з міського бюджету, а 30 % - за рахунок коштів самих жителів).В результаті, з весни у місті вже замінено  1,5 тисячі м2 шиферних дахів у 12 будинках. Всього заплановано такі роботи в близько 20 будинках

Продовжуються у місті й капітальні ремонти м’яких покрівель. На сьогоднішній день «у складчину» повністю відновлено дахи у 6 висотках, загальною площею майже 2,5 тис. м2. А міжпанельні стики відремонтовано в 15 будинках. Якщо додати їх протяжність, то це вийде майже 17 кілометрів відремонтованих міжпанельних швів.

Стосовно інженерних мереж, то мешканці не втрачають інтерес до їх ремонту. Адже у будинках, яким кілька десятків років, трубопроводи знаходяться у досить зношеному стані. А це, в свою чергу, негативно відображається на якості надання послуг з водо- та теплопостачання. Цьогоріч старі труби вже замінено в 13-ти будинках, загальною протяжністю майже два кілометри.

Винятково коштом міського бюджету капітальний ремонт будинків проводиться у тих випадках, коли висотка передається на баланс ОСББ. У поточному році так відремонтовано вже два будинки. Тривають роботи іще на одному.

Окрім цього в дворах багатоповерхівок на замовлення департаменту житлового господарства міської ради проводиться ремонт спортивних майданчиків. На сьогодні чотири площадки вже відновлено, іще на чотирьох роботи тривають.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов