• Головна
  • Які переваги цифрового рулонного друку для виробництва етикеток можна використати для підвищення конкурентоспроможності бізнесу
Новини компаній
12:52, 4 травня

Які переваги цифрового рулонного друку для виробництва етикеток можна використати для підвищення конкурентоспроможності бізнесу

Новини компаній

У складних умовах конкуренції на ринку більшість бізнесменів докладають чималих зусиль для просування власної компанії. Вкладаються фінанси в рекламу, розкрутку справи. Використання цифрового рулонного друку при створенні унікального дизайну етикеток для своєї продукції є гарним рішенням, щоб зробити товар популярним і впізнаваним.

Етикетка на виробах повинна відповідати жорстким вимогам сучасності, містити всю необхідну інформацію для покупця. Крім цього, необхідно, щоб вона мала яскравий, стильний вигляд, запам'ятовувалася. Таким чином проводиться підвищення впізнаваності бренду через дизайн етикеток.

Можливості сучасного методу: рулонний цифровий друк 

Інноваційна технологія дає змогу з високою швидкістю створювати якісні наклейки на товар. Виготовлення здійснюється швидше, ніж із застосуванням традиційних методів. Це має особливий сенс для компаній, які працюють на ринку, де підвищений товарообіг, і необхідно регулярно міняти стікери на продукції.

Використання сучасних технологій у дизайні етикеток - можливість створювати невеликі партії виробів. Традиційні способи часто не дають змоги це зробити, оскільки для них необхідні значні витрати на налаштування обладнання та витрата великої кількості матеріалів. Випуск малих партій стає економічно вигідним і дає змогу фірмам швидше реагувати на зміни, що відбуваються на ринку, враховуючи потреби клієнтів. Крім цього, виробництво етикеток з малим тиражем користується попитом, коли проводяться рекламні заходи та акції. Або якщо компанія хоче перевірити, наскільки ефективний стікер. 

Виробництво етикеток для просування бренду 

Переваги використання цифрового рулонного друку для підприємств в умовах жорсткої конкуренції:

  • на виході є якісний виріб, що вирізняється точністю колірної гами. Це турбота про імідж і привабливий, професійний образ продукції;

  • можливість робити наклейки, що розрізняються стилем і формами. За допомогою класичних способів це зробити не завжди можливо, тому що потрібна заміна флексоформ, висічних ножів і матеріалів. Підприємства можуть легко зробити створення індивідуального дизайну етикеток, що виділяє їх на ринку і привертає увагу споживачів;

  • екологічна безпека. Мінімізується використання хімічних речовин і матеріалів, що знижує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Таким чином бізнес задовольняє вимоги споживачів до екологічно безпечної продукції;

  • значне зниження витрат на тестові партії, оскільки не потрібна велика кількість матеріалів, відсутні витрати на налаштування складного обладнання.

Цифровий друк є ефективним та економічно вигідним рішенням для виробництва етикеток. Компанії підвищують якість свого продукту, покращують конкурентоспроможність, зменшують виробничі витрати. 

Підвищення конкурентоспроможності бізнесу через персоналізацію етикеток

Створення унікального дизайну етикеток - розробка індивідуальних маркувань для кожного виробу або упаковки. Сюди входить, наприклад, назва товару, ексклюзивне зображення - логотип. Також потрібно відобразити дату випуску і термін придатності. 

Цифровий друк етикеток на замовлення за індивідуальними параметрами покращує сприйняття бренду у споживачів, створює додаткові можливості для маркетингу, продукція стає впізнаваною і популярною серед покупців. Лідером у цьому напрямі в Україні є компанія Ribbon, яка спеціалізується на створенні рентабельних тиражів малої та середньої величини, для компаній, які хочуть протестувати свою нову маркетингову стратегію. Також персональний підхід до зовнішнього вигляду товару корисний для контролю якості та забезпечення безпеки продуктів, а також для захисту від підробок.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...