Вінничанин випросив у Януковича...квартиру

Протягом року жителі області надіслали Президенту 116 особистих звернень

Надання матеріальної допомоги, призначення та отримання соціальних виплат, субсидій, перерахунок і виплата пенсій... Ось далеко не повний перелік звернень, які надходять до Президента України Віктора Януковича від вінничан і жителів області.


Наскільки оперативно вирішуються питання, надіслані президенту в рамках проекту "Діалог з країною", розказав начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Вінницької облдержадміністрації Віталій Кудринецький.
- Найактивнішою була Вінниця, мешканці якої надіслали 16 звернень, - каже Віталій Кудринецький. - А найяскравішим прикладом вирішеного питання став випадок, коли протягом двох тижнів після звернення до президента міська рада вирішила питання по наданню однокімнатної квартири у Вінниці для інваліда Великої вітчизняної війни. 
За словами чиновника, значна кількість питань стосувалась комунального господарства - це прохання посприяти у благоустрої території, будівництві та ремонті місцевих доріг, газифікації житла, ремонту й експлуатації будинків, комунальних мереж.
- До Президента найчастіше звертались пенсіонери - 46 осіб, і безробітні - одинадцять осіб, - говорить Віталій Кудринецький. 
За його словами, протягом чотирьох років відбулись певні зміни в самому характері звернень вінничан.
- У 2009 році (за часів Президента Віктора Ющенка. - Авт.) на урядову "гарячу лінію" телефонували з висловленням власної оцінки та емоційними коментарями, - пригадує Віталій Кудринецький. - Люди тоді часто розповідали, як вони ставляться до влади й до політики загалом. А зараз головним чином ставлять конкретні питання, що потребують вирішення. 

Довідка "Міста":
Урядова телефонна "гаряча лінія" 
0-800-507-309 - телефонний центр спілкування Уряду з громадянами. Працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 21.00, в суботу з 8.00 до 19.00. Неділя та святкові дні - вихідні. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України - безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів абоненти оплачують відповідно до тарифів оператора мобільного зв'язку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов