Бізнес Вінниччини сплатив до Зведеного бюджету на 226,3 млн.грн. більше минулорічного

Як зазначає начальник ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ірина Зленко, загалом, впродовж січня-липня 2013 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 млрд. 49 млн.грн. податкових та митних платежів. Це на 226,3 млн.грн., або на 8 % більше ніж за аналогічний період минулого року.

При цьому, за 7 місяців звітного року до Державного бюджету суб’єкти господарювання регіону внесли 1 млрд. 652,5  млн.грн. податкових платежів, що на 81,8 млн. грн. або на 5 % більше минулорічного. За цей же час місцеві громади отримали на фінансування видатків 1 млрд. 314,6 млн.грн. Це на 144,4 млн.грн. або 12,3 % перевищує фактичні надходження січня-липня 2012 року.

Ірина Зленко наголошує, що досягти таких результатів вдалося, зокрема, завдяки створенню максимально комфортних умов сплати податкових та митних платежів для бізнесу, який, натомість свідомо та з розумінням важливості всього процесу, наповнює бюджет. Не останню роль у виконанні прогнозованих надходжень відіграло й завершення в рекордні строки інтеграції податкової та митної служб, реалізація плану-заходів детінізації економіки тощо.

Додамо, найвищий приріст надходжень до Державного бюджету в поточному році простежується з податку прибуток – 21,5 відс. (+51 млн.грн.), акцизному податку з вітчизняних товарів –8,5 відс. (+29,7 млн.грн.), збору за спеціальне використання лісових ресурсів – 8,5 відс. (+205,9 тис.грн.), збору за спеціальне водокористування – 10,7 відс. (+564,5 тис.грн.), по платежах за користування надрами – в 1,6 рази (+629,4 тис.грн.); Щодо місцевих бюджетів, то тут лідерами залишаються податок на доходи фізичних осіб, який зріс на 8,7 відс. або на 74,3 млн.грн., та плата за землю – 13,7 відс. або  22,3 млн.грн..

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов