На Вінниччині в усіх кімнатах для затримання зробили євроремонт

Відповідно до вимог Міністерства внутрішніх справ України та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини на території Вінницької області відповідно до євростандартів були переоблаштовані усі кімнати затриманих і доставлених за скоєння адміністративних правопорушень.

011(192)

На базі 2-го відділу Вінницького міського відділу міліції заступник начальника УМВС України у Вінницькій області Микола Загорулько провів брифінг за участю представників засобів масової інформації, під час якого ознайомив з роботою чергової частини та умовами утримання затриманих і доставлених за скоєння адміністративних правопорушень.

012(187)

Відповідно до вимог Міністерства внутрішніх справ України та Уповноваженого Верховної Ради з прав людини на території Вінницької області, як і в державі в цілому, відповідно до євростандартів були переоблаштовані усі кімнати затриманих і доставлених за скоєння адміністративних правопорушень.

Такі кімнати, а їх на території області 35, будувалися ще у 60-70-роки. Аби привести їх у відповідний до нових вимог стан, довелося докласти чимало зусиль. Усі вони мають опалення, природнє освітлення, ліжко, туалет, рукомийник, - розповідає Микола Загорулько. – Сьогодні у будь-якому районі області представники громадських організацій мають можливість відвідати ці кімнати та перевірити їх стан за умови відсутності в них затриманих і доставлених.

Працівникам чергової частини заступник начальника обласного управління роздав буклети-пам’ятки про взаємодію міліціонера з представниками мас-медіа. Микола Загорулько наголосив, що сьогодні співпраця з журналістами для правоохоронців є дуже важливою, адже саме через засоби масової інформації громадяни дізнаються, якою сьогодні є міліція, як вона працює.

010(220)

Пріоритетним напрямком роботи міліції є захист інтересів громадян. Аби кожний з вінничан зміг звернутися за допомогою до міліції керівник 2-го відділу Вінницького міського відділу міліції Олександр Король ініціював створення кнопки виклику оперативного чергового для людей з обмеженими фізичними можливостями.

- Кнопку ми розташували біля сходів відділу міліції на такому рівні, що натиснути її може і людина на інвалідному візку, і людина, яка через певну хворобу не може піднятися по сходах, адже відділ міліції збудований так, що технічно не можливо встановити пандус, - розповідає Олександр Король.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов