• Головна
 • Детектор брехні (поліграф) у Вінниці, не вірте словам
Новини компаній
15:00, 9 травня

Детектор брехні (поліграф) у Вінниці, не вірте словам

Новини компаній

Спотворення правди завжди має неприємні наслідки. Попри це люди іноді вводять в оману, щоб утримати репутацію, зберегти стосунки чи уникнути справедливого звинувачення у крадіжці. Коли словам немає довіри, можна залучити для допомоги спеціалізовану техніку. Детектор брехні (поліграф) — це пристрій, який допомагає винести правду на поверхню. Ця техніка точно фіксує психофізіологічні реакції людини, щоб чітко визначити, коли особа говорить неправду. Спеціаліста, який проводить тестування на детекторі брехні, називають поліграфологом. Він розшифровує дані, які дає пристрій, та допомагає пролити світло на ситуацію. Якщо ви хочете розвінчати підозри стосовно членів родини, співробітників чи ділових партнерів, замовляйте детектор брехні (поліграф) у Вінниці.

Детектор брехні (поліграф) у Вінниці, не вірте словам, фото-1

Детектор брехні приватним особам

Втрачена довіра може бути причиною погіршення стосунків. Якщо хочете знати правду, можете замовити тестування на детекторі брехні. Поліграф Вінниця допоможе вам у таких випадках:

 • підозрюєте партнера в алкогольній чи наркотичній залежності;
 • намагаєтеся визначити причини різкої зміни в поведінці підлітка;
 • наймаєте на роботу домашній персонал (водія, кухаря, служницю);
 • підозрюєте, що няня б’є вашу дитину або підвищує голос; хочете з’ясувати, чи має партнер нечисті наміри перед укладанням шлюбу.

Перевірка на поліграфі у Вінниці допоможе встановити, хто вкрав гроші чи коштовності у будинку, чи зраджував вам партнер, наскільки сильно впливає на підлітка погана компанія. Після тестування ви дізнаєтеся правду й зможете чітко визначити, як вчинити далі.

Поліграф юридичним особам

Відкриття своєї маленької приватної справи чи побудування великої бізнес-імперії — це не тільки прибутково, а й нервово. Під час налагодження корисних контактів чи працевлаштування людей можуть виникнути стресові ситуації, які стануть серйозними випробуваннями на міцність.

Щоб захистити фінанси, ділову репутацію та власну честь, можуть знадобитися різні засоби, в тому числі — перевірки на детекторі брехні. У Вінниці це можна зробити швидко, точно й за попереднім записом. Поліграф допоможе в таких випадках:

 • проводите службове розслідування щодо крадіжки коштів, виведення з ладу коштовного обладнання, витоку корпоративної таємниці;
 • наймаєте на роботу спеціалістів, що обійматимуть керівні посади (директора з маркетингу, фінансового директора тощо);
 • з’ясовуєте обставини втрати основних партнерів;
 • проводите службове розслідування щодо надзвичайної ситуації в офісі чи на підприємстві;
 • з’ясовуєте причини підвищеної уваги до вашого бізнесу з боку правоохоронних органів або податкової служби;
 • перевіряєте потенційного бізнес-партнера перед укладанням угоди;
 • скрінінг персоналу перед працевлаштуванням.

Детектор брехні Вінниця допоможе з’ясувати реальні мотиви працевлаштування нових співробітників, визначити винних у привласненні коштів, виявити факт змови ваших керівників та потенційних партнерів. Тестування допоможе вам з’ясувати правду, щоб потім докласти максимум зусиль для захисту честі й ділової репутації. Після перевірки на поліграфі ви будете точно знати, хто вас оточує на роботі та чи варті ці люди вашої довіри. Не вірте словам, а замовляйте перевірки фізіологічних реакцій на детекторі брехні у Вінниці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Детектор брехні Вінниця #поліграф Вінниця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...