Розпочато третій етап каналізування приватного сектору на Старому місті

У місті розпочато третій етап каналізування приватного сектора Дальнього Старого міста. У його рамках до кінця року планується провести реконструкцію каналізаційно-насосної станції, побудувати напірний колектор та дюкерний перехід через Південний Буг, а також прокласти мережі каналізації від вулиці Левадної до тупика Маяковського (мікрорайон «Зоряний»).

Як повідомив заступник директора департаменту міського господарства міської ради Григорій Пурдик, фінансування робіт відбувається за рахунок бюджетних коштів: 3,2 мільйони надійдуть з обласного бюджету і 700 тисяч – з міського.

«Реалізація цього проекту дасть можливість каналізування й інших мікрорайонів Старого міста, зокрема, «Лівобережний» та «Поділля», - повідомила голова Асоціації органів самоорганізації населення міста Вінниці Наталія Панчук.

За її словами, крім цих робіт, на 2013 рік заплановано будівництво мереж каналізування на вулицях, які обслуговуються квартальними комітетами «Надія», «Хутір Шевченка»,  «Київський» та «Димитрівський». 

«Роботи відбуваються на засадах співфінансування мешканців приватного сектору та міського бюджету, а також обласного екологічного фонду», - зазначила Наталія Панчук.

Нагадаємо, роботи з прокладання магістральної мережі каналізації у приватному секторі Вінниці розпочались у листопаді 2010 року з мікрорайону «П’ятничани». Паралельно відбувалося каналізування приватного сектору на Старому місті. Серед перших були забезпечені мережею водовідведення вулиці Українська та Грабовська, а також провулки Ушакова та Смирнова. Другий етап будівництва мережі каналізації на Старому місті, який стартував у 2011 і тривав до березня 2013-го, охопив квартальні комітети «Зоряний», «Лівобережний», «Царина» та «Поділля». За цей час мережі центрального водовідведення були прокладені по вулицях Демчука, Ілика, Киянко, Добрих сусідів, Квітуча, Новий узвіз, Левадна, провулках Сусідський, Сонячний, Замріяний та ін.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов