• Головна
 • Доопрацювання сайту на Оксторі
Новини компаній
15:08, 22 травня

Доопрацювання сайту на Оксторі

Новини компаній

Сайти, створені на платформі Ocstore, відрізняються переліком особливостей, які періодично потребують доопрацювання. Цей процес слід розглянути поетапно, виділивши кількість роботи, відведену для доопрацювань різних типів.

Ocstore – вітчизняна CMS, створена для розробки веб-проектів, включаючи сайти різноманітної тематики, інтернет-магазини. Її базою є ядро ​​Opencart, а перевагою – перелік можливостей для ефективного управління сайтом, розширений функціонал. Виділимо особливості сайтів на Ocstore:

 • для збільшення функціональності може використовуватися цілий перелік вбудованих плагінів;
 • можливість оптимізації відповідно до вимог SEO, що дозволяє прискорити процедуру просування для пошукової видачі;
 • логічно побудована панель адміністрування для управління сайтом та налаштуваннями;
 • інтеграція з CRM, системами платежів тощо.
Доопрацювання сайту на Оксторі, фото-1

Мета доопрацювання сайту

Однак Ocstore має перелік проблем, через що може виникнути потреба доопрацювання сайту. Розглянемо, з якою метою воно стане за потреби.

1. Робота над функціоналом, додавання нових можливостей, покращення наявних.

2. Зміна кодування сайту для прискорення його роботи.

3. Робота над візуальною складовою – UX дизайн; модернізація інтерфейсу веб-ресурсу, розширення можливостей для ефективного обслуговування клієнтів.

4. Щоб розпочати доопрацювання Оксторе сайту та визначити кількість робіт слід скласти план, поетапно розписавши цей процес. Ось перелік кроків, які потрібно здійснити для реалізації.

5. Оцінка архітектури, її стан. Перед початком доопрацювання слід переконатися у відсутності системних помилок. Акцентувати увагу слід на таких параметрах:

 • налаштування бекенду;
 • наявність інструментів для коректного керування системами платежів, інтерфейсами користувачів, відправками товарів.

6. Продуктивність: необхідно проаналізувати проблеми, пов'язані з технічними збоями, зависаннями. Вивчіть спектр модифікації сайту, коректність їх налаштувань, що може призвести до збоїв у роботі.

7. Аналіз аналітики. Мається на увазі збір інформації про відвідувачів і вчинені ними цільові дії. Аналіз необхідний для розуміння принципів використання веб-ресурсу, пошуку проблем, які при цьому виникають, необхідності внесення певних інструментів для більш продуктивної роботи.

8. Виявлення базових завдань із доопрацювання. Даний етап передбачає виділення спектра завдань, які слід вирішити, доопрацьовуючи сайт. Можливо, це робота над удосконаленням внутрішніх процесів, структурою сторінок. Як варіант – збільшення комфорту взаємодії з сайтом, що відбувається на базі раніше виявлених завдань та складності майбутніх робіт.

Вартість послуг доопрацювання Ocstore сайту прямо пропорційна кількості задіяних розробників, типу змін; залежить від термінів виконання запланованих робіт.

Вибір команди, що здійснює доопрацювання

Потрібно знайти агентство чи студію, які допоможуть доопрацювати сайти на Ocstore. Як вибрати ефективну команду? Враховуйте такі параметри:

 • досвід роботи з даної платформи у сфері доопрацювання;
 • кваліфікація та навички фахівців;
 • відгуки про роботу студії;
 • якісне портфоліо з реалізованими проектами.

Наступний етап доопрацювання сайту на Оксторе передбачає підготовку до доопрацювання. Наприклад, це оновлення CMS, створення бекапу, обговорення деталей та підписання договору.

Які завдання вирішує процедура доопрацювання сайту?

 • Оптимізація роботи;
 • поліпшення інтерфейсу користувача;
 • розширення функціоналу шляхом додавання програмних компонентів, веб-додатків, інноваційних інструментів управління;
 • робота над сектором e-commerce.

Надати перелік послуг, пов'язаних із доопрацюванням сайту на Ocstore, допоможе київська студія БАСТ, до команди якої входять справжні професіонали. Замовнику гарантований позитивний результат змін та покращення роботи сайту відповідно до потреб бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...