На пляжі «Хімік» вінничани з 12 тон піску звели 18 фортець (ФОТО)

Вчора, 8 серпня, півсотні вінничан взяли участь у конкурсі зі створення піщанихя замків.  Будували фортеці «архітектори» на пляжі «Хімік». Спеціально для фестивалю туди завезли 12 т морського піску.

Участь у конкурсі брали  діти і дорослі — не було обмежень і в кількісному складі команди. Але була головна умова: основна частина замку має бути побудована з піску безпосередньо на пляжі, а ось декор може бути будь-яким: мушлі, пластик, дерево, прапорці…

Вінничани Сергій Коломийцев до конкурсів не байдужий:

— В конкурсі зі зведення замків на піску я беру участь вперше. Але раніше був учасником конкурів, які пов’язанні зі конструюванням різноманітних фігур зі снігу. Навіть неодноразово займав призові місця. Також в дитинстві полюбляв будувати замки з піску на морі.

Сергій зізнається, що зі снігу набагато простіше ліпити фігури, чим з піску:

— Споруди та елементи композиції тримаються краще, при використанні снігу. Пісок погано тримається та з ним працювати важко.

До речі, на «Хіміку» Сергій виліпив з піску: піраміду, фігуру Сфінкса, фортецю та русалку. Пояснює, що русалку захотілося зробити схожою на одну з дівчат-організаторів конкурсу.

18-річні Вікторія та Олена :

— Наш замок схожий на тортик. Ми назвали його «Петюня» — на честь солодощів Петра Порошенка, які ми дуже любимо.  На перемогу ми не претендуємо, але дуже раді, що беремо участь у цьому веселому конкурсі.

Працювали скульптори-аматори під гарячим сонцем близько чотирьох годин. Переможців оголосили о 17:00.

Результати конкурсу:

1-е місце — команда «Властелин песков»
2-е місце — команда «Победители по жизни»
3-е місце — команда «17+7»

Організатор конкурсу: teens-club «Універ» за підтримки відділу молоді та туризму Вінницької міської ради. Організатори сподіваються, що такий конкурс стане щорічним.

замки з піску1
замки з піску2
замки з піску3
замки з піску4
замки з піску5
замки з піску6
замки з піску7
замки з піску8
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов