
16:30, 28 червня 2023 р.
У комунальних закладах планують встановити сонячні електростанції

Вінниця продовжує європейський Зелений курс. Протягом наступних п’яти років сонячні станції планують встановити в п'ятьох міських лікарнях та одному спортивному закладі.
Це стане черговим кроком до енергетичної незалежності.
Нагадаємо, енергетики доклали неабияких зусиль для того, аби стабілізувати ситуацію в українській енергетиці після терористичних обстрілів критичної інфраструктури. Проте громадян закликають й надалі ощадливо використовувати електроенергію в години пік: з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.
Вінничан закликають дотримуватись правил економії електроенергії, які дозволять не лише зробити свій вклад у покращення ситуації в енергосистемі країни, а й заощадити власні кошти.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:52, 25 червня
13:43, 17 червня
8
12:52, 25 червня
3
23:06, 22 червня
15:16, 22 червня