Перевибори у Вінниці можуть відбутися напередодні Нового року

За словами АМагери, для проведення перевиборів потрібно прийняти спеціальний закон – і якщо в першій частині вересня депутати його ухвалять, то провести перевибори в проблемних округах до Вільнюського саміту «цілком можливо».

Однак, за словами Магери, при цьому є два чинники: політичний – чи зможуть домовитися фракції щодо закону про вибори, і фінансовий – оскільки «в бюджеті на сьогодні ні копійки не залишилося на проведення будь-яких парламентських виборів».

«Чому говорять про грудень дуже часто – в першу чергу мова йде про бюджетний фактор. Дійсно, можливо, в кінці року з’являться кошти. Буває така ситуація, коли наприкінці року нерозподіленими залишаються деякі засоби і їх можна в терміновому випадку використовувати на якісь суспільні потреби, в тому числі на вибори», – пояснив Магера.

Разом з тим заступник голови ЦВК погодився, що і 22 грудня, і 29 грудня є для виборів «не найкращою» датою.

«Це напередодні свят, починаються канікули, період відпусток… Щоб ми не зіткнулися з ситуацією, коли нікому працювати у виборчих комісіях. Очевидно, тут треба все ж прорахувати парламентським силам всі ці моменти, щоб вийти на якісь оптимальні терміни», – підсумував представник ЦВК.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов