Шість років знадобилося для побудови ще одного фонтану

Шість років знадобилося "Вінницькому універмагу" для того, щоб 11 серпня 2013 наробити фотоістерику у всіх вінницьких групах "вКонтакте" і додати жителям Вінниці ще один ракурс для своїх аватарок. Площу з фонтанами нарешті відкрили для людей!
Ми довго чекали, усі з цікавістю витягували голови, щоб побачити, що ж там робиться за парканом, матюкалися, що площа стала чи не втричі вищою, придумували площі "народні назви"... І ось тепер, через цілих шість років, можемо прогулятися по "вінницькому мавзолею". Воістину епохальна для Вінниці подія!)))

Офіційних даних, у скільки обійшовся комплекс із підземним ТРЦ, який все ще продовжують будувати, ніхто не називав. Але із останніх сум, про які доводилось чути - 200 мільйонів гривень. 

Тепер площа Гагаріна максимально відрязняється від свого попереднього вигляду. Замість каскадного фонтану маємо чотири різних басейни. Один в самому низу із, відверто кажучи, надто суворою і не зовсім зрозумілою композицією. 


Але із чим на площі вдалося, так це із якістю і дороговизною матеріалів. Напевно, лавки тут можна назвати одними з кращих у місті. 


Солідний сірий граніт викладений майже ідеально! Звісно, вдень це все виглядає дещо сіро й нудно, але, мабуть, дизайн площі ще не остаточно завершений. 


В детялях площа вийшла навіть дуже непогано. Особливо це стосується сучасних ліхтарів.


Декоративні ліхтарі. Позаду них видно, що площа ще не завершена. Це виглядає смішно, адже можна було б і не спішити, й так всі звикли, що площа закрита. 


Палац-монстр "Вінницький універмаг". Яким він буде, а ще цікавіше - коли?


Величезний плюс площі - великий зелений газон. Без чорнобривців, троянд, їжаків, черепах та іншого "зеленбудівського" кітчу - простий охайний зелений газон, те, чого так мало можна побачити у Вінниці. 


Краса куполу і гранітної "квітки" сумнівна. 


Сувора краса. 


Такі хочеться посидіти на цій лавці! Але вже й не так просто - усі вмить згадали, де було "тусовочне" місце Вінниці до 2007-го року. 


Але зовні... Які там варіанти, крім "Мавзолею", "саркофагу" і "бункера" ще є?


Між проектом і реалізацією різниця вияивлась величезною. Ба, навіть між етапами реалізації вже є різниця. Спочатку зробили без сходів у нижній частині. Потім зробили. 


Напевно, Вінниця вже справді може отримати статус "Міста фонтанів". 


Декоративні ліхтарі на те й декоративні. Вони майже не освітлюють. Щоправда, й уся площа ввечері місцями темнувата. Це не добре, і не погано. Це ось так. 


Але фонтани справді красиві! Не знаю, чи це варто того, щоб стільки чекати, але це точно варте того, щоб піти на площу подивитися. Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов