У Вінниці вимагають покарати чоловіка, який на очах у дітей битою забив двох котів

Громадські активісти Вінниці звернулися до  начальника Вінницького міського відділу міліції — полковника Куцом Ю.І. та прокурора міста Вінниці Кобко С.Л. з проханням покарати місцевого мешканця, який на очах у дітей битою забив на смерть двох котів.

Зоозахисник Катерина Христич, листи були підписані представниками кількох громадських організацій міста і зареєстровані в зазначених органах.

За словами активістки, метою цих звернень є прагнення показати керівництву органів правопорядку, що громадяни слідкують за цією справою і очікують покарання винного згідно закону.

На думку зоозахисників, тільки за умови максимальної громадської реакції є шанс, що винний дійсно буде покараний.

"У цьому випадку є свідки, заява в міліцію, протокол слідчо-оперативної групи. Очевидно, що вчинок мешканця міста Вінниці суперечить моральним засадам суспільного життя та наносить моральну шкоду й страждання громадянам", - заявили екологи.

Вони уточнили, що такі дії порушують низку пунктів ст. 35 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" та ст. 299 Кримінального кодексу України.

У разі, якщо злочин був скоєний у присутності малолітніх дітей, це є обтяжливою обставиною, згідно з Кримінальним кодексом.

"Думаю, що не варто нагадувати, що жорстоке поводження з тваринами є початком вчинення злочинів щодо людей, - зазначила Христич. - Зоозахисникам нашого міста відомо про випадки здирання шкури з котів, відрізання голів, розстріли собак з пневматичної зброї, отруєння тварин на вулицях. На жаль, в усіх цих випадках немає належних доказів для доведення злочину. Люди бачать це на власні очі, але бояться свідчити".

Слід зазначити, що 2 серпня у Вінниці на вулиці Стахурського, 80 на очах у дітей місцевий мешканець серед білого дня палицею вбив двох котів.

На місце події була викликана чергова ППС, яка й зафіксувала факт жорстокого поводження з тваринами.

5hlKKS7enws
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов